Курси валют(з 23.06.2017)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD26.02569525.9226.12
EUR29.06809928.7029.23
RUB0.432690.4150.436
Gold (1 г)-8001370
Готівковий курс обміну м.Кривий Ріг, м.Умань, м.Івано-Франківск, м. Одеса, м. Харків
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD26.02569525.9026.12
EUR29.06809928.6529.23
RUB0.432690.4140.436
Курси для конвертації
ВалютаКупівляПродаж
EUR/USD1.11101.1200
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD26.02569525.9226.12
EUR29.06809928.7029.23

Корпоративним клієнтам

Операційний день Банку: 9:00 - 17:00

Головна цінність БМ БАНКу – це клієнти – справжні та майбутні. Ми розуміємо, як важливо для українських компанії вибрати в партнери Банк, з яким буде вигідно, зручно, а головне – безпечно співробітничати. БМ БАНК пропонує широкий спектр банківських послуг, серед яких різноманітні депозитні і кредитні програми, фінансування експортно-імпортних операцій, відкриття і обслуговування поточних рахунків, зарплатні  проекти і багато чого іншого.


Запропоновані банківські продукти задовольняють потреби більшості клієнтів АТ «БМ БАНК». Проте, у процесі роботи, стандартні умови можуть бути адаптовані до специфічних побажань клієнтів, шляхом встановлення індивідуальних умов, таких, як: тарифи, розмір процентної ставки, графік виплати відсотків і т.д.


Запрошуємо відвідати наш Банк!

 

Кредити

Менеджери БМ БАНКу бачать своїм основним завданням комплексне банківське обслуговування корпоративних клієнтів, у тому числі компаній, що працюють у секторі малого і середнього бізнесу. Основним принципом роботи Банку є індивідуальний підхід до кожного клієнта і до кожної операції.


БМ БАНК здійснює кредитування підприємств усіх галузей промисловості, торгівлі і сфери послуг. Особлива увага БАНК приділяє кредитуванню суб'єктів малого і середнього бізнесу. Для цієї категорії клієнтів розроблені спеціальні банківські продукти, які враховують особливості роботи приватного бізнесу.

Кредитні кошти надаються у вигляді:
- Кредиту в гривнях і/або іноземній валюті — разове перерахування кредитних  коштів на поточний  рахунок позичальника;
- Кредитної лінії в гривнях і/або іноземній валюті — перерахування позикових коштів на поточний рахунок позичальника частинами (траншами) у міру виникнення необхідності;
- Кредитування банківського рахунку (овердрафт) — оплата платіжних документів позичальника при відсутності або недостатності коштів на поточному рахунку. Сума овердрафта – до 30% від суми середньомісячного обороту по поточному рахункові в  Банку. Крім того, Банк передбачає видачу овердрафта Потенційним клієнтам.

Строк кредитування залежить від цілей кредиту і кредитоспроможності позичальника.

Стандартний строк розгляду кредитної заявки з моменту подачі повного пакета документів становить 7 робочих днів.

У якості забезпечення по кредитах Банк приймає в заставу майно, що належить позичальникові або третім особам, у тому числі:
- Нерухомість та устаткування; 
- Сировину, готову продукцію, товари на складі;
- Права вимоги по контрактах/договорам;
- Державні цінні папери;
- Майнові права на депозити, розміщені  у АТ «БМ  БАНК»;
- Гарантії першокласних банків;
- Порука третіх осіб, ін.

Будемо ради надати більш докладну інформацію про кредитні продукти БМ БАНКу.
Телефон у Головному офісі: (044) 459-01-41
Телефони відділень

Депозити

Сучасні і різноманітні депозитні програми нашого Банку забезпечать Вам додатковий дохід за рахунок оптимального розміщення тимчасово вільних коштів Вашого підприємства. Депозитні програми можуть стати ефективним інструментом з управління фінансами будь-якого підприємства, тому що розроблялися з урахуванням потреб бізнесу, що працює в сучасних умовах.

Завжди можна вибрати найбільш оптимальні умови розміщення тимчасово вільних коштів підприємства за наступними параметрами:
- Строк розміщення коштів — від декількох днів до декількох років. Ми можемо розмістити кошти навіть на вихідні і святкові дні, тим самим вони будуть приносити додатковий дохід у час, коли все відпочивають;
- Можливість поповнення внеску — сприяє накопиченню коштів і збільшенню доходу;
- Можливість дострокового і часткового зняття коштів — забезпечує безперервність фінансових потоків;
- Валюта вкладу —  гривня, долар США, євро;
- Графік виплати відсотків — щомісяця або по закінченню терміну дії договору. Платежі по поверненню клієнтам внесків і відсотків по них для БМ БАНКу мають статус першочергових;
- Багатофункціональність внеску — внесок може приносити не тільки дохід, але одночасно служити забезпеченням при проведенні різних видів кредитних операцій у нашому Банку.

АТ «БМ БАНК» зберігає в таємниці інформацію про стан депозитних рахунків клієнтів.


Партнерська програма "Ваш партнер - БМ БАНК"