Курси валют(з 26.09.2018)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курси для конвертації
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD/EUR---
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---

Платіжні картки

Ви можете дізнатись про залишок та операції по картковому рахункові,  встановити/зняти ліміти, скинути лічильник при неправильнім наборі PINа, заблокувати карту, зателефонувавши на 8 800 305 0 305

Кожний власник платіжної карти БМ Банку при оплаті товарів та послуг з використанням карти на території України заощаджує 0,5% від суми операції.

2% від суми заощаджують власники платіжних карт БМ Банку при знятті готівки в касах відділень Банку Москви, яких на даний момент на території РФ налічується більш 1000.

БМ Банк емітує чіпові платіжні карти Visa (з вбудованим мікропроцесором) - Visa Electron, Visa Instant, Visa Classic, Visa Business, Visa Gold.

Чіпові карти мають найвищий в індустрії платіжних карт рівень захисту та дозволяють реалізовувати велику кількість додаткових аплікацій: банківські, програми лояльності, ідентифікаційні, транспортні, медичні, ін.

У рамках карткового бізнесу БМ Банк пропонує ряд продуктів на основі сучасних міжнародних платіжних технологій:

  • для юридичних осіб:  зарплатні проекти, корпоративні карти, торговельний эквайринг, реалізація спільних програм лояльності; 
  • для фізичних осіб: картка до депозиту для одержання відсотків та суми внеску з можливістю безкоштовного зняття готівки в банкоматах БМ Банку; особиста платіжна карта для розрахунків за товари й послуги в усьому світу, а також зняття готівки; депозитна карта для накопичення та збереження коштів на картковому рахунку та одержання додаткового доходу у вигляді відсотків, що нараховуються. 

Кожна із пропонованих карток дає можливість оформлення кредитної лінії під заставу депозиту або заробітної плати.

Крім переваг чіпових технологій ми надаємо нашим клієнтам індивідуальні умови обслуговування, бонуси, вигоди від участі в програмах лояльності, що проводяться БМ Банком разом з партнерами.

Тарифи на обслуговування платіжних карток