Курси валют(з 26.09.2018)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курси для конвертації
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD/EUR---
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---

Новини

05.04.2018
АТ «БМ БАНК» припиняє роботу платіжних карток, що емітовані банкомШановні клієнти, у зв'язку з прийняттям 19 березня 2018 року на позачергових Загальних зборах Акціонерів АТ «БМ БАНК» рішення про припинення банківської діяльності АТ «БМ БАНК» зі збереженням юридичної особи та погодженням Національним банком України Плану припинення банківської діяльності повідомляємо вам, що з 15 травня 2018 року АТ «БМ БАНК» припиняє роботу платіжних карток, емітованих АТ «БМ БАНК».
 Всі клієнти-користувачі платіжних карток, які були емітовані АТ «БМ БАНК» можуть користуватися зазначеними картками як в Україні так і за її межами без всяких обмежень до 14.05.2018.

Після 14.05.2018 обслуговування платіжних карток буде повністю припинено*.

Приносимо вибачення за заподіяні незручності та просимо завершити всі свої операції з використанням платіжних  карток до 15 травня 2018 року.
Також повідомляємо, що ви можете продовжувати користуватися своїм картковим рахунком, в т.ч. отримувати готівкові кошти в касах АТ «БМ БАНК» до 25 червня 2018 року.

* -обслуговування карток емітованих АТ «БМ БАНК» - повністю (в т.ч. В ПОС-терміналах і банкоматах Банку та інших банків) і обслуговування карток, емітованих іншими банками - в ПОС-терміналах і банкоматах АТ « БМ БАНК».