Курси валют(з 26.09.2018)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курси для конвертації
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD/EUR---
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---

Новини

15.05.2018
Шановні клієнти!Прийнято рішення про припинення банківської діяльності БМ БАНК в Україні. БМ БАНК є частиною однієї з найбільших в Європі міжнародних фінансових груп  – групи ВТБ, і в Україні вона також представлена VTB Bank. Сьогодні це один з найбільш стабільних банків в країні. Гарантуючи виконання договірних зобов'язань перед нашими клієнтами, ми рекомендуємо Вам залишитися клієнтом Групи ВТБ і перейти на обслуговування в VTB Bank (Україна).

Пропонуючи привабливі депозитні програми та надійні фінансові рішення, VTB Bank приготував для Вас Welcome Bonus - додаткові 1% річних до вкладу в гривні і 0,5% в валюті. Це є унікальною можливістью примножити свої заощадження, забезпечивши високий рівень сервісу Групи ВТБ.
Перейти в VTB Bank  – це три кроки:
1. Прийти до відділення БМ БАНК або в одне з відділень VTB Bank в Києві, Харкові чи Дніпрі (карта відділень).

2. Відкрити поточний рахунок.
3. Розмістити депозит або особисто, або через Інтернет-банкінг VTB Bank.

Якщо Ви вже визначилися з банком, Ви можете проінформувати наших менеджерів про те, що змінили своє рішення, і ми подбаємо про комфортний перехід до VTB Bank.

VTB Bank має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси та управлінський досвід для якісного обслуговування клієнтів і безумовного виконання всіх узятих перед Вами зобов'язань.

З повагою,


Володимир Чорновіл,

Голова Правління БМ БАНК