Курси валют(з 26.09.2018)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курси для конвертації
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD/EUR---
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---

2015

31.12.2015

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні Клієнти! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
08.12.2015

Шановні Клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що з 09.12.2015 року змінюються процентні ставки за депозитними вкладами.
24.11.2015

Акція для власників платіжних карток Visa.

Шановні клієнти-власники платіжних карток Visa, з радістю повідомляємо Вам про нову пропозицію.
05.11.2015

Шановні Клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що з 06.11.2015 року змінюються процентні ставки за депозитними вкладами.
04.11.2015

RA UCRA підтвердило кредитний рейтинг АТ «БМ БАНК» на рівні «uaBBB +» і змінило прогноз рейтингу на «стабільний»

26 жовтня 2015 «УКРАЇНСЬКЕ КРЕДИТНО-РЕЙТИНГОВЕ АГЕНТСТВО» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БМ БАНК» на рівні «uaBBB +». Прогноз рейтингу змінено з «стабільний» на «у розвитку». Для оновлення кредитного рейтингу використовувалася фінансова звітність Банку за І півріччя 2015 року, а також внутрішня інформація, надана Банком у ході рейтингового процесу. Агентство також підтвердило рейтинг депозитів АТ «БМ БАНК» на рівні «C» (надійність вище середньої).
03.11.2015

Спільний проект АТ "БМ БАНК" та МБФ "Проти дитячої лейкемії"

В рамках співпраці АТ «БМ БАНК» і МБФ «Проти дитячої лейкемії» починають збір коштів для закупівлі обладнання для клініки «Охматдит» - нової системи для збереження тромбоцитів.
21.10.2015

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам свою повагу та вдячність за співпрацю. З метою забезпечення реалізації вимог Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” та на виконання вимог пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 26.06.2015 №417 «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу» в частині приведення у відповідність до вимог законодавства України ідентифікації клієнтів/представників клієнтів та виявлення факту їх належності до публічних осіб, до осіб, близьких або повʼязаних із публічними особами, просимо Вас до 30.12.2015 звернутися до найближчого відділення АТ «БМ БАНК» з метою уточнення (оновлення) Банком інформації щодо Вашої ідентифікації.
09.10.2015

Шановні клієнти!

У зв'язку з некоректною інформацією, що з'явилася в низці українських ЗМІ і пов'язаної з некоректною інтерпретацією окремих регуляторних нормативних актів, АТ «БМ БАНК» повідомляє про те, що діяльність банку в Україні здійснюється в повній відповідності з вимогами українського законодавства, розпоряджень і постанов Національного банку України та інших регуляторних органів.
08.10.2015

НБУ не бачить сенсу у санкціях проти «дочок» російських банків

Національний банк України домігся докапіталізації «дочок» російських банків та дотримання ними нормативів роботи на ринку. Тому введення проти них економічних санкцій недоцільно.
08.10.2015

Проблема докапіталізації БМ Банку буде вирішена - Нацбанк

Проблема докапіталізації БМ Банку (Київ), пов'язана з попаданням його материнського Банку Москви (РФ) під санкції, буде вирішена, заявив перший заступник голови Національного банку України (НБУ) Олександр Писарук.