Курси валют(з 26.09.2018)

Готівковий курс обміну
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курси для конвертації
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD/EUR---
Курс обміну по платіжних картках
ВалютаНБУКупівляПродаж
USD---
EUR---

Запит на кредит

Умови отримання кредитної картки VISA GOLD.
Умови отримання кредиту на автомобіль

Просимо заповнити текстові поля українською мовою (згідно паспортних даних).
Прізвище *
Ім'я *
По-батькові *
ІПН *
Кредит *
Відділення для отримання кредиту
Номер мобільного телефону *
 ) 


Зазначаючи свої дані в цій електронній попередній анкеті (далі - Анкета), я, діючи за власною волею та у своїх інтересах, в порядку та на умовах, визначених в законі України «Про захист персональних даних», даю свою згоду на обробку (в тому числі збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміни), використання, розповсюдження, передачу (включаючи трансграничну передачу), знеособлювання, блокування та знищення) Банком моїх персональних даних, зазначених в Анкеті, в тому числі в цілях прийняття рішення щодо можливості надання продуктів (послуг) Банку та в цілях інформування мене про прийняте рішення будь-яким способом за вибором Банку.

В порядку та на умовах, визначених в законі України «Про організацію формування та звернення кредитних історій», я даю свою згоду на надання Банком в Бюро кредитних історій інформації, яка буде характеризувати виконання прийнятих мною на себе зобов’язань перед Банком. Я даю свою згоду на розкриття Банку інформації про основну частину моєї кредитної історії, яка зберігається в Бюро кредитних історій. Я залишаю за Банком право вибору Бюро кредитних історій без додаткового погодження зі мною.

Така згода надається мною на весь строк моїх взаємовідносин з Банком та на п’ять років після повного виконання мною, як Клієнтом, своїх зобов’язань перед Банком або припинення укладеного Договору.