Курсы валют(с 26.09.2018)

Наличный курс обмена
ВалютаНБУПокупкаПродажа
USD---
EUR---
RUB---
Gold (1 г)---
Курсы для конвертации
ВалютаНБУПокупкаПродажа
USD/EUR---
Курс обмена по платежным картам
ВалютаНБУПокупкаПродажа
USD---
EUR---

Новости

02.11.2018
До уваги клієнтів та контрагентів АТ «БМ БАНК»Повідомляємо, що з 30 жовтня 2018 року змінено реквізити АТ «БМ БАНК» для виконання грошових/платіжних зобов’язань перед АТ «БМ БАНК».
Виконання платіжних зобов’язань перед АТ «БМ БАНК» необхідно здійснювати у національній валюті України (гривні) шляхом безготівкового перерахування через установи інших банків України, — виключно на накопичувальний рахунок АТ «БМ БАНК».
Погашення грошових зобов’язань (кредитів), отриманих у національній валюті України (гривні),  необхідно здійснювати у національній валюті України (гривні) шляхом безготівкового перерахування через установи інших банків України, - виключно на накопичувальний рахунок АТ «БМ БАНК».
Погашення грошових зобов’язань (кредитів) перед Банком, отриманих в іноземній валюті, необхідно здійснювати у національній валюті України за офіційним курсом іноземних валют до гривні, який встановлюється Національним банком України на день сплати, шляхом безготівкового перерахування через установи інших банків України, — виключно на накопичувальний рахунок АТ «БМ БАНК».
Реквізити накопичувального рахунку АТ «БМ БАНК»:
Отримувач: АТ «БМ БАНК»
Код за ЄДРПОУ отримувача:  33881201
№ рахунку: 32075337801026
Банк отримувача: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Код банку отримувача (МФО): 300001

Довідкова інформація за номером АТ «БМ БАНК»: (044) 499-01-01